Jak zarabiać na reklamach?

Spójrz jak łatwo zarabiać pieniądze  oglądając reklamy

Odpowiedź na pytanie postawione w temacie posta wcale nie jest łatwa. W Internecie jest dość dużo ogłoszeń dotyczących klikania w reklamy.

Z własnego doświadczenia wiem, że większość z nich to typowa piramida, której działanie polega na tym, że otrzymujesz linki do reklam, klikasz w nie, masz nadzieję, że jak osiągniesz założony w regulaminie pułap to otrzymasz wynagrodzenie.

Tymczasem (gdy jesteś już bliski wypłaty) firma zmienia regulamin podnosząc wymaganą kwotę do wypłaty, albo zmniejsza ilość wynagrodzenia za klikanie (np. na początku otrzymywałeś 1000 punktów za jedną reklamę i minimum 4 e-maile dziennie, jak już osiągnąłeś połowę kwoty do wypłaty, nagle otrzymujesz 2 e-maile po 500 punktów). Może się też tak zdarzyć, że wysyłasz wniosek o wypłatę i… NIC nie otrzymujesz, Twoje monity pozostają bez odpowiedzi.

Aby ustrzec się takich przykrych niespodzianek najlepiej zapisywać się do sprawdzonych firm, które wypłacają należności.

Dziś polecam Ci firmy:

Quassa.pl

link do zapisu tutajRegulamin_QUASSA wyjaśni Wam w jaki sposób zarabia się w tym Programie Partnerskim.

Caschbackrabat.pl

Najlepiej zapisać się z tego linku. Regulamin Programu Partnerskiego jest dostępny na stronie.

 Ermail.pl

Ten Program Partnerski jest dość interesujący z uwagi na sposób wynagradzania. Link do zapisu jest dostępny tutaj.

Jak wspomniałem wyżej zarabiać można na trzech poziomach:

POZIOM 1 = prowizja z 10 poleconych osób. Do 1 zł za każdy eRmail. Pojemność 200 zł + proste ankiety każda do 3 zł 
POZIOM 2 = prowizja z 15 poleconych osób. Do 1,20 zł za każdy eRmail. Pojemność 400 zł + proste ankiety każda aż do 8 zł
+ ważność poleconych rozszerzona na 200 dni 
POZIOM 3 = prowizja z 20 poleconych osób. Do 1,60 zł za każdy eRmail. Pojemność 800 zł + proste ankiety każda aż do 16 zł
+ ważność poleconych rozszerzona na 300 dni

Przejście na wyższe poziomy jest całkowicie dobrowolne. Użytkownik sam podejmuje decyzję, czy przejdzie na wyższy poziom, czy też nie.

Każdy użytkownik zaczyna na poziomie 1. Gdy zarobi pewną ilość pieniędzy, może darmowo przejść do poziomu wyższego, który zapewni mu większy zysk.

POZIOM 1 oznacza, że otrzymasz prowizję z 10 poleconych osób, 1,20 zł za każdy przeczytany eRmail. Pojemność to 200 zł, możesz wypełniać proste ankiety za 3 zł każda. Po zarobieniu 120 zł, możesz się za darmo przełączyć do POZIOMU 2.

Przykład: Za przeczytanie eRmaila otrzymasz np. 0,60 zł + z dziesięciu poleconych znajomych zyskujesz bonus + 100% (następne 0,60 zł) = 1,20 zł za przeczytany eRmail.

Przejściem do POZIOMU 2 zwiększasz możliwość otrzymania prowizji z 15 poleconych osób, dzięki temu pojemność twojego eRmaila wzrośnie na 400 zł, możesz wypełniać ankiety, gdzie znajduje się więcej pytań, każda za 8 zł, za każdy przeczytany eRmail otrzymasz 1,20 zł. Kiedy osiągniesz próg 250 zł możesz przejść do POZIOMU 3, który jest najwyższy – oferuje on możliwość bardzo wysokich zarobków.

Przykład: Za przeczytanie eRmaila otrzymasz np. 1,20 zł + z piętnastu poleconych znajomych zyskujesz bonus + 150% (następne 1,80 zł) = 3 zł za każdy przeczytany eRmail.

Trzecim i najwyższym poziomem jest POZIOM 3. Tutaj prowizję otrzymujesz z 20 poleconych osób, czyli prowizja wynosi 200% z każdego eRmaila. Za przeczytanie eRmaila otrzymasz 1,60 zł, pojemność Twojego eRmaila to 800 zł (najniższa kwota do wybrania). Możesz wypełniać ankiety proste, średnie oraz rozszerzone – za, które otrzymasz prowizję w wysokości 16 zł.

Przykład: Za przeczytanie eRmaila otrzymasz 1,60 zł + z dwudziestu poleconych znajomych zyskujesz bonus + 200% (następne 3,20 zł) = 4,80 zł za przeczytany eRmail.

 

StudentWatsch.pl

StudentsWatch jest niezależną firmą z polskim kapitałem. Trzon firmy tworzą badacze, analitycy, socjologowie, programiści, entuzjaści Internetu. Celem jest dzielenie się nie tylko wiedzą, ale także nową możliwością jej zdobycia. Bo użyteczna wiedza opiera się w dużym stopniu na weryfikacji, badaniach i analizach.

Jak działa StudentWatsch, idea projektu oraz regulamin są dostępne po kliknięciu podkreślonych słów.

Zalogować do serwisu można się za pomocą tego linku.

 To na razie tyle.

 

Jeśli uważasz mój wpis za wartościowy – przekaż link do mojego bloga swoim znajomym, kliknij przycisk Lubię to, podziel się informacją ze swoimi znajomymi.

Pozdrawiam Cię

Marek Zadęcki.

 

 

Reklamy

One response to “Jak zarabiać na reklamach?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s