Konto GETIN UP

Najlepsze konto Getin BankWobec ciągle malejących stóp procentowych i niepewnych lokat terminowych dość dobrym rozwiązaniem jest posiadanie konta oszczędnoś-ciowego, na którym wpłacane pieniądze „zarabiają”.  Takim kontem jest właśnie GETIN UP. W dzisiejszym wpisie zaprezentuję najważniejsze zalety tego konta.

ZALETY KONTA GETIN UP.

    Bez zbędnych wstępów:

1. Wygodne i bezpieczne – 0zł za otwarcie i prowadzenie konta, 0zł za wypłaty z bankomatów Euronet;

2. Wysokie oprocentowanie środków (do wysokości 10. 000zł) – 4% w ciągu roku. Do końca roku 2016 roku. Dodatkowo istnieje możliwość bezpłatnej wypłaty z konta dwa razy w miesiącu (inne banki oferują TYLKO jednorazową bezpłatną wypłatę);

3. Wygodna i nowoczesna bankowość internetowa.  Praktycznie bez wychodzenia z domu zrealizujesz każdą operację finansową oraz skontaktujesz się z doradcą.  Aplikacja mobilna Getin Mobile da Ci dostęp do Twojego konta zawsze i o każdej porze. To szczególnie przydatne kiedy nie masz dostępu do komputera.

4. Konkurencyjne oprocentowanie na lokatach. Jeśli chcesz zarobić na swoich oszczędnościach, możesz skorzystać z szerokiej oferty lokat terminowych. Jeżeli będziesz aktywnie korzystać z konta w Getin Banku, to lokaty możesz zakładać z oprocentowaniem wyższym o 0,2 pkt % od standardowego.

5. Karta do konta. Do konta Getin UP możesz otrzymać kartę debetową. Bank oferuje Ci szeroki wybór kart, w tym pierwszą i jedyną w Polsce kartę z wyświetlaczem.
Kartą możesz dokonywać płatności zbliżeniowych, płacić w sklepach, przez Internet, a także wypłacać środki w bankomatach (bezpłatnie w bankomatach Euronetu w całej Polsce);

6. Pakiet korzyści „Mój Bank”. Jest to specjalna oferta, z której mogą skorzystać tylko stali Klienci Getin Banku. 
Jeśli posiadasz konto i kartę w Getin Banku i aktywnie z nich korzystasz, automatycznie otrzymujesz dostęp do Pakietu Korzyści „Mój Bank” i jego wszystkich benefitów;

7. Program rabatowy. To propozycja dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych Getin Banku, zarówno kart debetowych wydanych do konta jak i wszystkich kart kredytowych. Płacąc kartą za zakupy w sklepach i w Internecie możesz skorzystać z wysokich rabatów.

NIE POZWÓL BY KTOŚ INNY DECYDOWAŁ O TWOICH FINANSACH.

JUŻ DZIŚ ZAŁÓŻ KONTO GETIN UP i wykorzystaj SWOJĄ SZANSĘ! Kliknij w ten link aby założyć konto.

 

Jeśli uważasz mój wpis za wartościowy – przekaż link do mojego bloga swoim znajomym, kliknij przycisk Lubię to, podziel się informacją ze swoimi znajomymi. Odwiedź również moją stronę internetową i na bieżąco śledź zmiany w ofertach poszczególnych banków.

Pozdrawiam Cię

Marek Zadęcki.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s