Okazje września 2015 roku.

okazje września 2015   Dziś postanowiłem przedstawić Wam najbardziej opłacalne i korzystne pod względem finansowym propozycje mijającego miesiąca.

   Piszę dopiero teraz, gdyż sprawdziłem wszystkie oferowane tutaj produkty i firmy – możecie mi wierzyć – WARTO SKORZYSTAĆ.

   Na początek proponuję JAZDĘ PRÓBNĄ SAMOCHODEM M-KI FORD.

   Zaletą tej oferty jest możliwość zapoznania się z komfortem jazdy najlepszym (moim zdaniem) samochodem tej klasy na rynku polskim. Do wyboru mamy trzy modele tj: Fiesta, Focus i Kuga. Może się zdarzyć, że w niedalekiej przyszłości ktoś z Was będzie jeździł jednym z tych modeli. Wierzcie mi – doznania są nieprawdopodobne…

Jeżeli brakuje Ci pieniędzy – proponuję pożyczkę w Wonga.com

   To co odróżnia tą firmę od pozostałych to:

  • przejrzystość oferty

  • brak ukrytych kosztów

  • gotówka na koncie już w 15 minut

  • stała wysokość raty, niezmienna w trakcie trwania pożyczki.

Dodatkowo firma oferuje pierwszą pożyczkę, (do kwoty 750zł na max. 60 dni  ) której koszt wynosi TYLKO 10zł.

 

   Mniej korzystną opcją (choć nadal interesującą w porównaniu z ofertą banków) jest pożyczka uzyskana z firmy SMS365.pl 

Przed wypełnieniem formularza warto zapoznać się z umową, w której wyszczególnione są warunki uzyskania pożyczki, wysokość prowizji w zależności od ilości dni (można pożyczyć pieniądze na 15 i 30 dni oraz wydłużyć terminy spłaty o kolejne 15 lub 30 dni). Pierwszą pożyczkę można wziąć w wys. max. 900zł

Warto rozważyć możliwość rejestracji w programie afiliacyjnym tej firmy i polecać swoich znajomych.

Bonusy SMS365 – to program dla klientów SMS365, który umożliwia zarabianie pieniędzy. System jest prosty: zapraszasz znajomych a za każdą zaproszoną osobę, która zarejestruje się na naszej stronie, a następnie uzyska pożyczkę otrzymujesz 30 zł na swoje konto bankowe.

Każdy Twój znajomy, który zarejestruje się w systemie, uzyska możliwość:

  • otrzymania szybkiej i wygodnej pożyczki.

  • zapraszania swoich znajomych i otrzymywania za każdego znajomego bonusu 30 zł

Jak można otrzymać bonusy?

   Wyślij znajomemu ze swojego profilu SMS365 email lub sms z nasza ofertą. Jeżeli Twój znajomy zarejestruje się w systemie SMS365, a następnie uzyska pożyczkę, otrzymasz 30 zł na swoje konto bankowe (jeżeli masz zadłużenie wobec SMS365 pieniądze otrzymasz po spłaceniu zaległości).

Jak się zarejestrować?

   Po pierwsze należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny . W celu zakończenia rejestracji, Twój znajomy powinien przelać nam 1 grosz (0,01 PLN) ze swojego konta bankowego. Abyś otrzymał prowizję , Twój znajomy powinien zarejestrować się na stronie SMS365 w ciągu 30 dni od chwili otrzymania zaproszenia, podając ten sam numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, na który wysłałeś mu zaproszenie.

Jak mogę się dowiedzieć o stanie moich bonusów?

   Wszystkie informacje dotyczące Twoich bonusów są dostępne w osobistym profilu użytkownika SMS365 w podzakładce „Historia bonusów” zakładki „Bonusy”.

Często popełniane błędy:

  • upewnij się, że wysyłasz zaproszenie na właściwy numer telefonu lub adres e-mail;

  • dopilnuj, aby Twój znajomy zarejestrował się podając ten sam numer telefonu lub adres e-mail, na który wysłałeś zaproszenie;

  • abyś mógł otrzymać 30 zł, Twój znajomy musi zarejestrować się i przelać 1 grosz. Jeżeli Twój znajomy nie uzyska pożyczki, nie otrzymasz bonusu 30 zł

Jeśli uważasz mój wpis za wartościowy – przekaż link do mojego bloga swoim znajomym, kliknij przycisk Lubię to, podziel się informacją ze swoimi znajomymi. Odwiedź również moją stronę internetową i na bieżąco śledź zmiany w ofertach poszczególnych banków.

Pozdrawiam Cię

Marek Zadęcki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s