Dwie drogi do sukcesu

Którą drogą chcesz podążać?

Chciałbym dziś podzielić się z Wami moimi przemyśleniami dotyczącymi zarabiania w Internecie.Zdaję sobie sprawę, że na ten temat pisali przede mną bardziej znani i poczytni blogerzy. Opisywali marketing sieciowy, doradzali sposoby bezpłatnego promowania bloga. W tym wszystkim brakuje mi jednak pewnych refleksji do jakich doszedłem promując i polecając programy partnerskie.

 

Posłuchajcie i sami oceńcie która z dwu niżej przytoczonych historii bardziej do Was przemawia.

 

Dwóch „guru” – dwa różne podejścia do problemu…

PIERWSZY GURU.

– Podzieliłeś się ze mną swoim pomysłem na osiągnięcie niezależności finansowej. Widzę, że wiesz co chcesz robić, usiądź i zastanów się teraz jak możesz najlepiej wykorzystać tkwiący w tobie potencjał, samozaparcie, entuzjazm, poczytaj moje wcześniejsze wpisy na blogu. Jak będziesz gotów – zacznij działać.

DRUGI GURU.

– Jestem pod wrażeniem Twoich  przemyśleń, śmiałych planów i strategii, z której jasno wynika, że:

  1. nie boisz się ryzyka;

  2. starasz się przewidzieć trudności i kłopoty, które czekają każdego na początku budowania swojego biznesu;

  3. zadając mi szczegółowe pytania utwierdzasz mnie w przekonaniu, iż poświęcony Ci czas nie jest stracony.

Jak już wiesz w Internecie działam od kilkunastu lat. Próbowałem (jak Ty teraz) wielu różnych rzeczy, testowałem przeróżne rozwiązania. Pozycja jaką osiągnałem, obecnie pozwala mi skupić się na pomocy innym. Jeśli zdecydujesz się współpracować ze mną otrzymasz gotowy system, który znacznie ułatwi Ci pozyskiwanie nowych członków do swojego zespołu.

Aby móc powielić mój sukces tzn. zarabiać pasywnie min. 1000zł netto/tydzień w kolejnych e-mailach będziesz otrzymywał informacje co trzeba zrobić. Otrzymasz również nieodpłatnie na zawsze sklep internetowy wraz z linkiem partnerskim. Wystarczy, że wyślesz swoim znajomym link partnerski, a będą oni mogli zarejestrować się z Twojego polecenia i kupować z rabatem 30% dermokosmetyki wykonane wyłącznie z naturalnych składników. 

 

Wnioski

Nie wiem jak Wam – mnie przypadł do gustu Drugi Guru. Od ponad roku działam w programie partnerskim i jestem zadowolony. Używam dermokosmetyków wolnych od związków chemicznych, cieszę się zdrowiem i pewną niezależnością finansową. Jeszcze nie osiągnałem tak wysokich (jak wyżej) dochodów, jednak wiem, że w razie gdybym musiał zrezygnować z pracy, jestem w stanie z dotychczasowych prowizji utrzymać siebie.

Gdybyś czytelniku/czytelniczko był zainteresowany współpracą ze mną możesz bez żadnych zobowiązań wypróbować w pełni zautomatyzowany system pomocy klikając w TEN LINK. Wystarczy, że zostawisz swój e-mail.

 

Jeśli uważasz ten wpis za wartościowy – przekaż link do niego swoim znajomym. Możesz również (będzie to mile widziane) zostawić komentarz.

Pozdrawiam

Marek Zadęcki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s